9.9.2010, Zdeněk Pleva

Ždírec „B“ – Chotěboř „B“ 1 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava : Semelka – Polánský, Veselský, Klupka, Němec – Málek (46.min.Doležal), Matějka Jiří, Novotný (75.min.Klimeš), Matějka Jan – Máša, Sklenář (70.min.Bílek).

Rozhodčí : Sochor ŽK 2 : 2 Diváků : 150

Před slušnou návštěvou nakonec obě mužstva ze dna tabulky brala po bodu. Po počátečním oťukávání převzali iniciativu domácí. V 6.min.pronikl zprava do vápna Novotný,poslal přízemní centr na malé vápno,ale Sklenář ve 1000% šanci branku překopl.Ve 12.min.trefil brankář Vykoukal při odkopu dotírajícího Sklenáře,ten odražený míč doběhl,ovšem z úhlu ho poslal jen do tyče.Za deset minut hlavičkoval Jiří Matějka po přímém kopu v dobré šanci nad.Po  půlhodině hry se zastřeloval stoper Klupka,když tvrdou ranou z dálky trefil jen střed branky a připraveného Vykoukala. Vše si vynahradil o pět minut později,když mu Sklenář sklepl na velké vápno dlouhý aut a Klupka ho napálil přesně k tyči – 1 : 0. Ve 37.min.měli dobrou šanci hosté,Semelka podběhl centr po rohovém kopu,ale Bělouškovu hlavičku vykopl z branky Veselský. Druhý poločas začali opět aktivněji domácí.Po pěti minutách nabíhal do vápna na centr zcela osamocený Jan Matějka,který byl sám před brankářem evidentně postrčen vracejícímse obráncem, ale rozhodčí penaltu neodpískal.V 55.min.vznikla v hostujícím vápně po rohu trma vrma,ovšem ani Jiří Matějka, ani Klupka nedokázali z malého vápna míč do sítě propasírovat. V 75.min.se po pěkném úniku Máši dostal balón na penaltě k osamocenému Jiřímu Matějkoví, který v další velké šanci přestřelil.Za minutu tečovaná střela Máši olízla břevno.V závěru, po nuceném střídání Sklenáře a Novotného,nedokázali už domácí udržet vepředu míč a hosté vycítili šanci na bod. V 88. min. přišel pro domácí šokující úder.Standartní situaci dokázala domácí obrana sice dvakrát odvrátit, ale třetí centr do vápna doputoval až ke střídajícímu Salaquardovi, který zařídil dělbu bodů. V tomto zápase jsme doplatili na žalostnou koncovku,když jsme neproměnili snad čtyři vyložené šance a v závěru nám hosté udělili lekci z produktivity. V domácím celku byl jedničkou stopér Klupka, jemuž se výkonem přiblížili Němec a Máša.