Žirovnice - SK Ždírec nad Doubravou 2:2 ( 2:2 )

FC Slavoj Žirovnice   -  SK Ždírec nad Doubravou   2 : 2 / 2 : 2 /

38. Šnobl       2 : 2

ŽK  2 : 3 ( Šnobl, Novotný, Kysilko ),  ČK  0:0

Sestava :  Lengál - Kysilko , Čalkovský , Sobotka , Pleva  - Blažek , Mareš , Smejkal , Novotný  - Kolouch , Šnobl / 67. Máša /
připraveni : Doležal a Málek

Bez zraněného Sysla a Cardy / zaměstnání / dozanala sestava těchto změn : Čalkovský  místo Sysla na místo stopera, Blažek poprvé od začátku na místě Cardy a do útoku se po dlouhé době posunul ze zálohy Šnobl a tento tah se ukázal jako dobrá volba, neboť Šnobl nejenže dal oba góly , ale patřil k nejlepším hráčů na hřišti až do svého požadovaného vystřídání v 67 minutě.

Úvod patřil zcela dobře kombinujícím hráčům Dekory , po finální příhře Koloucha dal Šnobl s přehledem v 6. minutě vedoucí gól.
Po 20. minutách domácí přidali , začali dobře kombinovat a jejich rychlé přímočaré útoky dělali obraně Ždírce velké problémy. Vyrovnání přinesla nádherná nechytatelná střela do horního rohu domácího Moravce z 22. minuty , v 26. minutě do rozhozené obrany dal ze samostatného úniku Kněžínek vedoucí gól , další golovky domácích pokryl Lengál. Dekora kontrovala v 38 minutě Šnoblem po krásné akci Mareše a Smejkala na 2 : 2.

Ve druhém poločase domací bránili se snahou o rychlé protiútoky, hosté měli převahu , bohužel bez vyložené šance.
Bod z venku se počítá , kromě krize v první půli mezi 20. a 30. minutou jsme měli více ze hry , přesto remiza odpovídá průběhu hry.

Ve středu 1. září doma vložené kolo od 16 30 hod SK Dekora - Stará Říše.