10.6.2010, Zdeněk Pleva
Vloženým středečním  30. kolem pokračoval krajský přebor a SK Dekora se představila doma proti celku ze spodní části tabulky TJ Sokol Herálec.

SK Dekora Ždírec n/D   -  TJ Sokol Herálec     2  : 0 / 2 : O /

Branky :  22 a 35 min . Mareš Roman                          ŽK  1 : 2  / Novotný /   ČK  O : 1   15. min Popela Herálec

Rozhodčí  : Zadinová - Sojka , Klement

Sestava :  Vašíček - Kysilko ,Čalkovský / 8O. Málek /,Sobotka,Pleva - Smejkal,Novotný,Mareš,Šnobl /62. Kolouch/- Hanousek,Horáček

Připraveni : NB Vymetal , Plíšek

Domácí vstoupili do utkání aktivně ,dobře kombinovali a od prvních minut soupeře přehrávali.Utkání hodně ovlivnila 15. minuta ,kdy na hranici velkého vápna srazil unikajícího Hanouska hostující Popela ,který dostal oprávněnou ČK.Několik závarů před hostující brankou hosté se štěstím vyřešili a sami udeřili Pátkem ,který po chybě Sobotky dobrou šanci nedal s velkým podílem golmana Vašíčka.Přišla 22 minuta a po přiťuknutí Smejkalem dal Roman Mareš z 20 m vedoucí gol.Tlak domácích sílil a v 35. minutě po nakrátko rozehraném rohovém kopu a střele Čalkovského dal Roman Mareš zblízka druhý gol domácích.
Ve druhém poločase postupem času hra upadávala do průměru, domácí nevyužili několik šancí / Kolouch,Sobotka,Mareš,Novotný/
,hosté dvakrát vyhlavičkovali míč z prázdné branky a navíc v 60 minutě nedal Smejkal penaltu po faulu na Novotného.Domácí ve zbytku utkání hru kontrolovali,hráli na potřebné 3 body a hosté v oslabení na zvrat v utkání neměli ,přehušťovali prostor před svojí brankou a soustředili se  pouze na obranu.

"Získali jsme povinné 3 body ,které nám pomohli dostat se aktuálně na 6. místo v tabulce, k lepší úrovni utkání musí být dvě mužstva ,což v dnešním utkání Herálec nebyl i přesto ,že hrál v oslabení " hodnotil utkání domácí trener  Čivrný

V neděli přijede k dalšímu utkání na stadion Dekory celek z Moravských Budějovic se začátkem utkání v 16 30 hod a snahou domácích bude zisk 3 dalších bodů k potvrzení umístění na 6. místě a prodloužení vítězné serie posledních tří utkání.

Trener  Čivrný

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...