15.10.2009, Marek Štukhejl

SK Dekora- Humpolec 1:2 (1:0)

13min Hanousek

Vašíček- Pleva, Sobotka, Klupka, Kučera- Horáček, Dobrovolný, Novotný, Carda- Máša, Hanousek

Poněvadž Kolouch a Čalkovský dostali z minulého zápasu stop na dalších 5 zápasů, bylo jasné že bude naše složení sestavy atypické. V týdnu se k nám připojil na krátkodobé hostování Honza Dobrovolný z FC Vysočina. Chtěli jsme hrát hodně aktivně a s presinkem vysoko tak, aby soupeř začal kupit chyby ze kterých budeme těžit.  Dalším úkolem bylo ubránit standartky soupeře, poněvadž soupeř má v sestavě chlapy, zatímco my kluky. První půle nasvědčovala tomu, že máme mladou a šikovnou záložní řadu na míči. Ve 13min vykouzlil Žán krásnou přihrávku za soupeře a Hanousek sám na golmana nezaváhal. Soupeř se do šancí nedostával, ale po poločasových změnách jsme začali nestíhat. 20min druhé půle byla na soupeři znát chuť a zužitkovat z toho 2 góly. Ty jsme jim doslova věnovali. Za stavu 2:1 jsme začali hrát zase my a vytvářeli si příležitosti které však nedokázali zakončit. Snaha byla zřejmá,ale za tu se body nerozdávají. Bohužel rozhodla kvalita okolo šestnáctky. Prohráli jsme tak první domácí zápas.