SK DEKORA „B“ – Golčův Jeníkov 3 : 2 ( 1 : 1 )

Sestava : Tomášek – Polánský, Havelka, Plíšek, Kučera – Doležal (68.min.Málek), Pleva, Matějka

Jiří, Matějka Jan – Veselský (85.min.Zrzavý), Souček (69.min.Bílek).

Rozhodčí : Dobrovolný Diváků : 120 ŽK 1 : 2

Po šestibodové misi po soupeřových trávnících jsme se po třech týdnech vrátili na domácí trávník v zápase proti Golčovu Jeníkovu. Ve 4.min. odvrátil hlavou Havelka nebezpečnou standartku, domácí se dostali do brejku, ale Doležal mířil levačkou vedle. Za čtyři minuty po pěkné akci obešel Veselský i brankáře, dostal se však do velkého úhlu a jeho centr nikdo do branky neusměrnil. V 11.min. dobře zatáhl míč Souček a jeho nahrávku nabil Jan Matějka po zemi na šestnáctku Plevovi, který se trefil placírkou do šibenice – 1:0. Po pěti minutách se ve vápně dobře uvolnil Veselský, avšak jeho střela o kousek minula zadní tyč. Ve 22.min. hosté zahrávali přímý kop, který prodloužil vysoký Petr na zadní tyč, kde Koten uklidil míč pod břevno. Z domácími to však neotřáslo a dál pokračovali v tlaku. Ve 25.min. udělal stoper hostí hrubku, Veselský se dostal do úniku, ale místo kličky volil střelu a branku netrefil. Za minutu trefil Jan Matějka skákavou střelou tyč. Ve 31.min. krásně pronikl přes půl hřiště bek Kučera, ale jeho centr Pleva do sítě neupřesnil. Domácí v těchto chvílích hráli pěkný kombinační fotbal a jelikož i hosté se sympaticky snažili o totéž, myslím,že si diváci museli přijít na své. Ve 34.min. se po centru Veselského dostal do vápna Souček a ve vyložené šanci trefil břevno. Do třetice zvonila konstrukce branky po břevnu Plíška, který vracel odražený míč po přímém kopu Jana Matějky. Zápas se rozhodl na začátku druhé půle. Po třech minutách si na aut Jana Matějky naběhl Plíšek a jeho pas poslal Veselský hlavou do sítě – 2:1. V 58.min. Souček po hrubce hostující obrany trefil v samostatném úniku jen nohy brankáře. Za dvě minuty musel hostující brankář pro zranění střídat a do branky šel záložník Koten. Ten za další dvě minuty vychytal v dalším úniku smolaře Součka. V 66.min. se po závaru prosadil chytrým lobem Jirka Matějka a zvýšil na 3:1. Vypadalo to, že domácí utkání v pohodě dohrají. V 79.min. podnikli hosté rychlý brejk, Miřácký obešel ve vápně Tomáška, poslal z brankové čáry střílený centr, který si vracející domácí golman srazil rukou do branky – 3:2. Hosté ucítili šanci, vysunuli vysokého Petra do útoku a začali dlouhými nákopy dobívat domácí branku. Ti však odolali a připsali si, vzhledem k průběhu zápasu, zasloužené tři body. Tentokrát se nám herně dařilo a jelikož hosté také chtěli hrát, na zápas se nechalo dívat. Škoda výpadku v závěrečných deseti minutách, ale jinak jsme měli zápas pod kontrolou a nastřelili ještě třikrát tyč a břevno. Pochvalu zaslouží beci Plíšek a Kučera, záložníci Pleva a Jan Matějka,v útoku se prosazoval Veselský.