Starší přípravka

FC Chotěboř – SK Dekora  3 – 2  (2 – 1)

Branky: Veselský J.2x

Sestava:  Veselský M., Křivohlavý, Dočekal, Šedivý, Culek M., Culek L., Veselský J. Navrátil, Plíhal, Uchytil

Prvních 10 minut se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Až v 11 minutě zahrával Jiří Veselský rohový kop a domácímu brankáři míč vypadl z rukou za brankovou čáru 0 – 1. Domácím se podařilo vyrovnat ve 14 minutě, když našemu brankáři na mokrém terénu podklouzli nohy a na střelu k tyči nedosáhl 1 – 1. Do poločasu Chotěboř přidala další branku z přímého kopu, který obránce nešťastně tečoval do proti pohybu našeho brankáře 2 – 1. Ve druhém poločase jsme měli dvě šance ke vstřelení branky, ale vždy jsme ztroskotali na domácím brankáři. Ale naopak jsme inkasovali branku na 3 – 1, když střelu z dálky brankář vyrazil jen před sebe a dobíhající domácí útočník dorazil míč k tyči. V poslední minutě zápasu Navrátil s Veselským rychle rozehráli rohový kop a Jiří Veselský křížnou střelou upravil výsledek na konečných 3 – 2 pro domácí.

Sice jsme prohráli, ale za bojovnost a předvedenou hru zaslouží pochvalu všichni hráči. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Dočekalovi, Plíhalovi a střelci branek J.Veselskému.

Mladší přípravka

SK Dekora – FC Chotěboř  1 – 4  (1 – 1)

Branka: Veselský

Sestava: Job, Veselský, Bažoutová, Pavlíček, Navrátil, Pospíšil, Rybáček, Bílek, Lemberk, Hejduk, Musil, Bažout, Pochop, Borovica

V zápase o první místo v tabulce OP mladších přípravek měli hosté jasnou převahu.

S hráči Chotěboře jsme dokázali držet krok pouze první poločas, který skončil 1 – 1. Druhý poločas nás hosté zatlačili a zaslouženě zvítězili.

Za bojovnost zaslouží pochvalu celé mužstvo.