3.6.2009, Zdeněk Pleva

SK DEKORA „B“ - Lipnice n.S. 7 : 0 ( 5 : 0 )

Sestava : Tomášek – Polánský, Havelka, Sobotka, Takás – Matějka Jan ( 75.min.Petruželka ), Matějka Jiří ( 55.min.Bílek ), Chmelík, Doležal – Veselský ( 45.min.Sklenář ) ,Máša.

Rozhodčí : Duben Diváků : 90 Bez ŽK

Podzimní lídr OP z Lipnice přivezl do Ždírce sychravé a deštivé počasí, které spíše připomínalo podzim než konec května. Z hostujícího celku zbyl vinou zranění několika opor na jaře jen stín. Posílení domácí od úvodního hvizdu na trávníku jasně dominovali. Už v 5.min.se po rohu Máši odrazil míč ve vápně k Sobotkovi, který ho nekompromisně napálil pod břevno – 1:0. Za čtyři minuty dobře pronikal Máša po uličce Chmelíka, finální přihrávku však zkazil. Za chvíli vykopli Chmelíkovu střelu obránci z prázdné branky. Ve 12.min.si na dlouhý nákop Jana Matějky naběhl jeho bratr Jirka a šikovnou tečí zvýšil na 2:0. O pět minut později po další přihrávce Chmelíka zakončoval Máša těsně vedle. Za chvíli si na krásný centr Máši naběhl Jan Matějka, jeho hlavička našla jen brankářovu náruč. Ve 23.min.vyslal bombu z dálky Jirka Matějka, ale golman hostů vyrazil na roh, po kterém minula Veselského střela tyč jen o chlup. Za okamžik se stejný hráč zasekávačkou zbavil obránce a jeho projektil olíznul břevno. Ve 33.min. předvedli krásnou kombinační akci Takács s Chmelíkem a druhý jmenovaný zvýšil na 3:0. Po dvou minutách prostrčil Takács míč do vápna Mášovi, který byl sražen a Jirka Matějka penaltu proměnil – 4:0. Ve 37.min.se po centru Doležala odrazil balón k Mášovi, jenž pohotově vrátil do sítě – 5:0. Tři minuty před pauzou ještě trefil Chmelík s pomocí brankáře z přímého kopu břevno. V druhém poločase se obraz hry nezměnil i když tempo vzhledem k výsledku viditelně opadlo. Hned po zahájení střílel Máša po přistrčení Chmelíka mimo tři tyče. V 56.min.dobře pronikl na pravé straně Takács a jeho centr uklidil hlavou do sítě střídající Sklenář – 6:0. Za deset minut pálil po nakrátko rozehraném rohovém kopu Jan Matějka nad. V 71.min. průnik Chmelíka dobře zlikvidoval hostující brankář. Čtvrt hodiny před koncem přišla jediná střela hostů, která trefila branku, Tomášek byl však u tyče včas. V 83.min.hlavička Máši po centru Polánského olízla pravou tyč. Za minutu znovu rozesmutnil brankář Barták Chmelíka, když znovu kryl jeho samostatný únik.Nejkrásnější okamžik přišel dvě minuty před koncem, Bílek napřáhl z 20-ti metrů a jeho bomba vyhnala pavouky z hostující šibenice – 7:0. Tentokrát nebylo o výsledku pochyb od začátku utkání a nebýt hostujícího brankáře Bartáka, mohli si hosté odvézt ještě větší příděl. Z domácího mužstva vynikli kromě posil z áčka ještě Polánský, Doležal, Máša a Jirka Matějka.Teď musíme zvládnout utkání na hřišti Dolního Města.

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...