Starší přípravka

SK Dekora  – Lípa  11 – 0  (6 -0)

Branky: Klement 4x, Veselský J. 3x, Culek M. 2x, Křivohlavý 2x

Sestava: Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Klement, Veselský J., Navrátil, Pol, Plíhal, Uchytil, Podhodný, Šedivý, Málek

Soupeře jsme od začátku zápasu jasně přehrávali a konečně se nám dařilo i střelecky. První poločas jsme vyhráli 6 – 0. Ve druhém poločase jsme přidali dalších 5 branek a tak výsledek byl nakonec dvouciferný 11 – 0. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo a hlavně střelci branek.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

Havl.Brod – SK Dekora  1 - 6  (0 – 5)

branky: Navrátil 2x, Veselský 2x, Hejduk, Borovica

sestava: Job, Bažoutová, Veselský, Pavlíček, Navrátil, Bílek, Hejduk, Musil, Borovica, Bažout

Již od úvodního hvizdu bylo jasné kdo bude pánem na hřišti. Hned z prvního útoku Dekory nedal brankáři šanci Hejduk 0:1, po něm se střelecky prosadil 2x Navrátil a Borovica. Gólový účet poločasu uzavřel Veselský střelou z poloviny hřiště. Ve druhém poločase se nám už střelecky tak nedařilo, až po jednom z rohových kopů střelou přímo do brány dává svůj druhý gól Veselský.Asi 10min. před koncem utkání po chybě naši obrany svůj čestný úspěch zaznamenávají i domácí.

Pochvalu z mužstva Dekory zaslouží všichni střelci branek a za předvedený výkon hráči Bažoutová, Pospíšil a Bílek.