Přípravka - starší prohrála - mladší vyhrála

19.4.2009, Pleva
Starší přípravka

SK Dekora – Velká Losenice 0 – 2 (0 – 0)

Sestava: Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Navrátil, Veselský J., Šedivý, Málek, Podhorný, Plíhal, Uchytil

První poločas jsme bojovali, ale žádnou brankovou příležitost jsme si nevypracovali a ani soupeře jsme do žádné šance nepustili. Ve druhém poločase naši hráči přestali hrát a usnadnili tak soupeř vstřelit branky. V dnešním zápase zklamalo celé mužstvo.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

Štoky – SK Dekora 0 – 7 (0 – 2)

Branky: Veselský 3x, Navrátil, Rybáček, Pospíšil, Bílek

Sestava: Job, Lemberk, Pavlíček, Veselský, Navrátil, Rybáček, Bílek, Pospíšil, Borovica, Hejduk, Musil

První poločas jsme nehráli dobře, ale podařilo se nám využít zaváhání domácího brankáře, který neudržel střelu Navrátila a Rybáček dorazil míč do branky 0 – 1 . Druhou uklidňující  branku přidal kapitán mužstva Veselský 0 – 2. Na začátku druhého poločasu zahrával Veselský rohový kop na krátko s Navrátilem a ten krásnou střelou zvýšil na 0 – 3. Veselský opět zahrával rohový kop tentokrát na zadní tyč kde stál úplně volný Pospíšil 0 – 4. Na 0 – 5 zvýšil sólem přes půlku hřiště Veselský. Další branku přidal Veselský tentokrát z pokutového kopu 0 – 6. Poslední branku zápasu vstřelil krásnou střelou od tyče Bílek 0 – 7.

Za druhý poločas zaslouží pochválit celé mužstvo a z jednotlivců nejvíce vynikli Rybáček, Veselský a Bílek.