Přípravka - starší prohrála - mladší vyhrála

19.4.2009, Pleva
Starší přípravka

SK Dekora – Velká Losenice 0 – 2 (0 – 0)

Sestava: Veselský M., Mašík, Pospíšil, Křivohlavý, Culek M., Culek L., Dočekal, Navrátil, Veselský J., Šedivý, Málek, Podhorný, Plíhal, Uchytil

První poločas jsme bojovali, ale žádnou brankovou příležitost jsme si nevypracovali a ani soupeře jsme do žádné šance nepustili. Ve druhém poločase naši hráči přestali hrát a usnadnili tak soupeř vstřelit branky. V dnešním zápase zklamalo celé mužstvo.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

Štoky – SK Dekora 0 – 7 (0 – 2)

Branky: Veselský 3x, Navrátil, Rybáček, Pospíšil, Bílek

Sestava: Job, Lemberk, Pavlíček, Veselský, Navrátil, Rybáček, Bílek, Pospíšil, Borovica, Hejduk, Musil

První poločas jsme nehráli dobře, ale podařilo se nám využít zaváhání domácího brankáře, který neudržel střelu Navrátila a Rybáček dorazil míč do branky 0 – 1 . Druhou uklidňující  branku přidal kapitán mužstva Veselský 0 – 2. Na začátku druhého poločasu zahrával Veselský rohový kop na krátko s Navrátilem a ten krásnou střelou zvýšil na 0 – 3. Veselský opět zahrával rohový kop tentokrát na zadní tyč kde stál úplně volný Pospíšil 0 – 4. Na 0 – 5 zvýšil sólem přes půlku hřiště Veselský. Další branku přidal Veselský tentokrát z pokutového kopu 0 – 6. Poslední branku zápasu vstřelil krásnou střelou od tyče Bílek 0 – 7.

Za druhý poločas zaslouží pochválit celé mužstvo a z jednotlivců nejvíce vynikli Rybáček, Veselský a Bílek.

Pavel Pospíšil

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...