Přípravka - starší remízovala - mladší vyhrála

Starší přípravka

FC Slovan Havl.Brod – SK Dekora 3 – 3  (1 – 2)

Branky: Veselský J., Culek M.,Klement J.

Sestava: Veselský M., Křivohlavý, Mašík, Pospíšil, Veselský J., Culek M., Culek L., Klement, Šedivý, Uchytil, Málek, Navrátil

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště vedoucího mužstva okresního přeboru starších přípravek Havl.Brodu. Do utkání jsme vstoupili bojovně a nebojácně a to se nám vyplatilo. Na začátku první půle Klement sebral obránci míč a krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Veselského J. 0 – 1.Druhou naší branku vstřelil Culek M., který se prosadil před domácím brankářem 0 – 2. V posledních minutách prvního poločasu nám začínali docházet síly a toho domácí využili ke snížení na 1 – 2. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, když náš nejlepší hráč Klement zakončil své sólo od půlky kličkou brankaři a pohodlně do prázdné branky zvýšil na 1 – 3. Po této brance se začali prosazovat domácí, kteří nás začali fyzicky a herně přehrávat. Za stavu 2 – 3 jsme měli výhodu pokutového kopu, který jsme bohužel nedokázali proměnit. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat na konečných 3 – 3.  Chválím všechny hráče. Z jednotlivců vynikli brankář Martin Veselský a Josef Klement.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

SK Dekora – FC Slovan Havl.Brod  5 – 2  (5 – 1)

Branky: Navrátil 3x, Bílek, Veselský

Sestava: Pospíšil, Veselský, Pavlíček, Lemberk, Navrátil, Rybáček, Bažoutová, Bílek, Hejduk, Musil, Borovica, Gassler

V prvním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali FC Slovan Havl.Brod. Od začátku utkání jsme měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili i brankově. Již ve 4.min. Navrátil nacentroval míč před branku a Bílek sám před brankářem nezaváhal  1 – 0. V 6.min. zvyšuje na 2 – 0 Navrátil. V další minutě zachytil výkop hostujícího brankáře Navrátil a křížnou střelou střílí další branku 3 – 0. V 11.min. střílí Navrátil již naší čtvrtou branku. Ve 12.min. zvyšuje na 5 – 0 Veselský. Po této brance jsme  ve hře polevili a dovolili soupeři ohrozit našeho brankáře, který do poločasu snížil na 5 – 1. Ve druhém poločase jsme již žádnou branku nepřidali, ale naopak jsme dovolili soupeři ještě jednou skórovat na konečných 5 – 2. Za předvedenou hru bych chtěl pochválit celé mužstvo a hlavně střelce branek.