30.3.2009, Marek Štukhejl

SK Dekora- Hlinsko 3:2 (1:2)

sestava: Žďánský- Sobotka, Čalkovský, Klupka, Takács, Šnobl(45 Doležal) Matějka, Chmelík, Hromádka, Blažek, Kolouch

branky: 35min. Blažek, 53min. penalta Čalkovský, 78min.Matějka

Poněvadž jsme měli odložené mistrovské utkání proti Mohelnici, sehráli jsme přátelské utkání na umělé trávě ve Žďáře proti Hlinsku. Nechali jsme doma nevyléčeného Cardu, Hanouska, Smejkala a zraněného Mareše, který nám kvůli přetrženým vazům v kotníku bude chybět cca 5 týdnů. Zápas jsme brali jako přátelský a lehkovážný přístup pomohl soupeři k průběžnému skóre 2:0. Ztěží jsme drželi balon pod kontrolou a soupeř měl v první půli více ze hry.Ve druhé půli jsme i díky větru v zádech měli lepší pohyb a začali si vytvářet brankové příležitosti. Zapojili jsme více do ofenzivy krajní záložníky a drželi balon na útočné polovině. Pozitivem z utkání je otočení skore z 0:2 na 3:2. Jinak ovšem zápas nesnesl přísnějšího měřítka.

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...