30.3.2009, Marek Štukhejl

SK Dekora- Hlinsko 3:2 (1:2)

sestava: Žďánský- Sobotka, Čalkovský, Klupka, Takács, Šnobl(45 Doležal) Matějka, Chmelík, Hromádka, Blažek, Kolouch

branky: 35min. Blažek, 53min. penalta Čalkovský, 78min.Matějka

Poněvadž jsme měli odložené mistrovské utkání proti Mohelnici, sehráli jsme přátelské utkání na umělé trávě ve Žďáře proti Hlinsku. Nechali jsme doma nevyléčeného Cardu, Hanouska, Smejkala a zraněného Mareše, který nám kvůli přetrženým vazům v kotníku bude chybět cca 5 týdnů. Zápas jsme brali jako přátelský a lehkovážný přístup pomohl soupeři k průběžnému skóre 2:0. Ztěží jsme drželi balon pod kontrolou a soupeř měl v první půli více ze hry.Ve druhé půli jsme i díky větru v zádech měli lepší pohyb a začali si vytvářet brankové příležitosti. Zapojili jsme více do ofenzivy krajní záložníky a drželi balon na útočné polovině. Pozitivem z utkání je otočení skore z 0:2 na 3:2. Jinak ovšem zápas nesnesl přísnějšího měřítka.