Přípravka - starší vyhrála - mladší prohrála

Starší přípravka

Habry – SK Dekora  0 – 4  (0 – 4)

branky: Jiří Veselský 2x, Jan Navrátil, Patrik Pol

sestava: Veselský M., Mašík D., Pospíšil O., Uchytil M., Culek M., Culek L., Pol P., Navrátil J., Veselský J., Podhodný A.

Ve 4.min. zápasu sebral domácímu obránci míč Navrátil a vstřelil naší první branku 0 – 1. Ve 13.min. zahrával Jiří Veselský rohový kop, který skončil za zády domácího brankáře 0 – 2. Po dalším rohovém kopu se hlavou prosadil Pol 0 – 3. Ve 20.min. naše obrana chybuje a po faulu zahrávají domácí pokutový kop, který končí vedle naší branky. V další minutě střelou z dálky střílí čtvrtou branku Jiří Veselský. Poločas tedy skončil 0 – 4 . Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik příležitostí ke vstřelení branky. Ale naše střely zblokovala domácí obrana nebo vše pochytal domácí brankář. Dnešní zápas se nám herně moc nepovedl a tak lze pochválit pouze střelce branek.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

Světlá n/S. – SK Dekora 2 – 0  (1 – 0)

sestava: Pospíšil J., Veselský J., Lemberk A., Pavliček V., Navrátil J., Fousek J.,Bažoutová K., Bažout A.,Musil O., Hejduk M.

Začátek zápasu jsme domácí přehrávali, ale vytěžili jsme pouze dvakrát nastřelené břevno domácí branky. V prvním poločase se do několika šancí dostala Klára Bažoutová, ale žádná bohužel neskončila brankou. Pak se domácí začali tlačit před naši branku a do poločasu vsítili branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou vyrovnat hru, ale po malém výkopu našeho brankáře a špatném odkopu obránce přidali domácí druhou branku.