Hněvkovice – SK Dekora  0 – 6  (0 – 2)

branky:
Klement 3x, Veselský J. 2x, Culek M.

sestava: Veselský M., Mašík D., Pospíšil O., Šedivý R., Culek M., Culek L., Dočekal L., Klement J., Veselský J., Navrátil J.

Domácí jsme od začátku zápasu zatlačili na jejich polovinu. První branku vstřelil Klement , který se ocitl sám před brankařem a se štěstím dostal míč za jeho záda. Naší druhou branku přidal po rohovém kopu Martin Culek. Domácí se k ohrožení naší branky prakticky nedostali a tak po první poločase byl stav 0 – 2. Do druhého poločasu jsme vstoupili krásnou fotbalovou akcí, když  Martin Culek přihrával na bratra Lukáše , který přihrávkou před prázdnou branku vybídl ke skorování Klementa 0 – 3. Další dvě branky vstřelil Jiří Veselský 0 – 5. Poslední branku zápasu vsítil Klement , který tak završil hatrick. Za předvedený výkony zaslouží pochvalu všichni hráči.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

Žďár n/S. – SK Dekora 3 – 4  (1 – 3)

branky:
Veselský 4x

sestava: Pochop J.,Veselský J., Lemberk A., Job R., Navrátil J., Rybáček A., Bílek M., Bažoutová K.

Ve 3.min. zápasu jsme zahrávaly rohový kop, z kterého Veselský střílí vedoucí branku 0 – 1. Po pěti minutách hry zaváhala naše obrana a Žďár vyrovnal 1 – 1. Ve 12.min.střílí naší další branku s trestného kopu hráč Veselský 1 – 2. Ke konci prvního poločasu jsme zvýšili z rohového kopu Veselským již na 1 – 3. V 8min.druhého poločasu opět Veselský střílí z rohu branku 1 – 4 a to byla naše poslední šance. Během druhého poločasu Žďárský útočník dvakrát utekl naší obraně a skóroval. Konečný stav byl 3 – 4. Sice jsme vyhráli, ale hoši předvedli zatím nejhorší výkon podzimu.