SK Dekora – Staré Ransko 2 – 0  (0 – 0)

branky:
Křivohlavý , Culek L.

sestava: Veselský M.,Mašík D., Pospíšil O., Křivohlavý D., Culek M., Culek L., Šedivý R., Navrátil J., Veselský J., Podhodný A.

V dalším mistrovském zápase jsme přivítali mužstvo TJ Spartaku Starého Ranska. Obě mužstva začala zápas opatrně. V prvním poločase si žádnou větší šanci nevytvořilo ani jedno mužstvo. A tak poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili z odhodláním vstřelit branku. To se nám povedlo ve 30.min. kdy Křivohlavý prokličkoval přes obránce a brankáři nedal šanci 1 – 0. Druhou branku přidal ve 35.min. Lukáš Culek, který se důrazem prosadil před hostujícím brankařem 2 – 0. Tento výsledek jsme udrželi do konce zápasu a zaslouženě vyhráli. Za přístup,bojovnost,nasazení a vůli po vítězství zaslouží pochvalu celé mužstvo.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

SK Dekora – Štoky  10 – 1  (4 – 1)

branky:
Navrátil 6x, Veselský 3x, Hejduk

sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Pavlíček V., Fousek J., Bažoutová K., Navrátil J., Hejduk M., Musil O., Borovica J., Bílek M.

Celý zápas jsme měli jasnou převahu a tomu odpovídá i výsledek 10 – 1. Za odehraný zápas zaslouží pochvalu všichni hráči. Z jednotlivců vynikli střelci branek a v obraně Pavlíček.