Starší přípravka

Lípa – SK Dekora 1 – 15 (0 – 7)

branky: Klement 6x , Culek L. 3x, Veselský J. 2x, Navrátil 2x, Křivohlavý 2x

sestava: Veselský M., Křivohlavý D., Mašík D., Šedivý R., Veselský J., Culek M., Culek L., Klement J., Pospíšil O., Pol P., Navrátil J.

Domácí nastoupili většinou s hráči ročníkem mladší přípravky a tomu odpovídá výsledek. Ve 3.min. prokličkoval Klement obranou a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 1. V 5.min. vystřelil pohotově Lukáš Culek 0 – 2. V 9.min. prostrčil Křivohlavý míč na Klementa, který zvyšuje již na 0 – 3. Ve 12min. Jiří Veselský vystřelil zdálky a míč před domácím brankářem tečoval Klement 0 – 4. Hned z rozehrávky se míče zmocnil Jiří Veselský a zvyšuje na 0 – 5. Ve 22.min. nacentroval míč před bránu domácích Navrátil a jeho centr usměrnil do branky Lukáš Culek. V poslední minutě 1.poločasu střílí Klement branku a tak poločas končí 0 – 7. V první minutě 2.poločasu zvyšuje Křivohlavý na 0 – 8. Ve 32.min. prostřelil domácího brankaře Navrátil 0 – 9.Domácí se čestného úspěchu dočkali ve 34.min. kdy jsme nedůsledně bránili 1 – 9. Ve 36.min. vystřelil Jiří Veselský pouze do břevna, ale odražený balon uklidil za brankařova záda Lukáš Culek 1 – 10. Ve 43.min. přetlačil v souboji o míč Jiří Veselský domácího obránce a pohodlně zvýšil na 1 – 11. Ve 46.min. zdálky vystřelil Jiří Veselský a brankář vyrazil míč pouze ke Klementovy, který od tyče dává další branku 1 – 12. Do konce zápasu jsme domácím ještě vstřelili 3 branky a tak zápas skončil jasnou výhrou 1 – 15. Za předvedenou hru zaslouží pochvalu všichni hráči.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

H. Brod – SK Dekora 0 – 14  (0 – 8)

branky: Veselský 5x, Navrátil 5x, Bílek 2x, Pavlíček 1x, Pospíšil 1x

sestava:  Pospíšil J., Veselský J., Lemberk A., Fousek J., Navrátil J., Bílek M., Pavlíček V., Bažoutová K., Pochop J.

Zápas začal naším náporem a domácí se k ohrožení naši branky během celého zápasu nedostali. Již ve 4.min. prostrčil Lemberk míč na Pavlíčka, který střílí naší první branku 0 – 1. V 5.min. centruje před branku Veselský na Navrátila, který zvyšuje na 0 – 2. V 7.min. střílí z půlky Veselský a míč končí za domácím brankářek 0 – 3. V 8.min. zahrával Veselský rohový kop a Navrátil střílí další branku 0 – 4. V zápětí centruje před domácí branku Veselský a Bílek zvyšuje již na 0 – 5. Ve 12.min. narazil Navrátil míč Veselskému, který střílí další naší branku 0 – 6. Hned z rozehrávky se zmocnil míče Navrátil a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 7. V předposlední minutě 1.poločasu prokličkoval Veselský přes půlku hřiště a uzavírá poločasový výsledek na 0 – 8. Ve 24.min. druhého poločasu se prosadil Navrátil 0 – 9. Ve 30.min zahráli Navrátil a Veselský roh na krátko a druhý jmenovaný zvýšil již na 0 – 10. Vzápětí zvýšuje Bílek na 0 – 11. Ve 38.min. střílí další branku Navrátil 0 – 12. V další minutě zahrává Veselský přímý kop pouze do tyčky a odražený balon střílí do branky Pospíšil 0 – 13. V poslední minutě zápasu z rohu uzavírá brankový účet Veselský 0 – 14. Pochvalu zaslouží všichni hráči.