Starší přípravka

Lípa – SK Dekora 1 – 15 (0 – 7)

branky: Klement 6x , Culek L. 3x, Veselský J. 2x, Navrátil 2x, Křivohlavý 2x

sestava: Veselský M., Křivohlavý D., Mašík D., Šedivý R., Veselský J., Culek M., Culek L., Klement J., Pospíšil O., Pol P., Navrátil J.

Domácí nastoupili většinou s hráči ročníkem mladší přípravky a tomu odpovídá výsledek. Ve 3.min. prokličkoval Klement obranou a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 1. V 5.min. vystřelil pohotově Lukáš Culek 0 – 2. V 9.min. prostrčil Křivohlavý míč na Klementa, který zvyšuje již na 0 – 3. Ve 12min. Jiří Veselský vystřelil zdálky a míč před domácím brankářem tečoval Klement 0 – 4. Hned z rozehrávky se míče zmocnil Jiří Veselský a zvyšuje na 0 – 5. Ve 22.min. nacentroval míč před bránu domácích Navrátil a jeho centr usměrnil do branky Lukáš Culek. V poslední minutě 1.poločasu střílí Klement branku a tak poločas končí 0 – 7. V první minutě 2.poločasu zvyšuje Křivohlavý na 0 – 8. Ve 32.min. prostřelil domácího brankaře Navrátil 0 – 9.Domácí se čestného úspěchu dočkali ve 34.min. kdy jsme nedůsledně bránili 1 – 9. Ve 36.min. vystřelil Jiří Veselský pouze do břevna, ale odražený balon uklidil za brankařova záda Lukáš Culek 1 – 10. Ve 43.min. přetlačil v souboji o míč Jiří Veselský domácího obránce a pohodlně zvýšil na 1 – 11. Ve 46.min. zdálky vystřelil Jiří Veselský a brankář vyrazil míč pouze ke Klementovy, který od tyče dává další branku 1 – 12. Do konce zápasu jsme domácím ještě vstřelili 3 branky a tak zápas skončil jasnou výhrou 1 – 15. Za předvedenou hru zaslouží pochvalu všichni hráči.

Jiří Veselský

Mladší přípravka

H. Brod – SK Dekora 0 – 14  (0 – 8)

branky: Veselský 5x, Navrátil 5x, Bílek 2x, Pavlíček 1x, Pospíšil 1x

sestava:  Pospíšil J., Veselský J., Lemberk A., Fousek J., Navrátil J., Bílek M., Pavlíček V., Bažoutová K., Pochop J.

Zápas začal naším náporem a domácí se k ohrožení naši branky během celého zápasu nedostali. Již ve 4.min. prostrčil Lemberk míč na Pavlíčka, který střílí naší první branku 0 – 1. V 5.min. centruje před branku Veselský na Navrátila, který zvyšuje na 0 – 2. V 7.min. střílí z půlky Veselský a míč končí za domácím brankářek 0 – 3. V 8.min. zahrával Veselský rohový kop a Navrátil střílí další branku 0 – 4. V zápětí centruje před domácí branku Veselský a Bílek zvyšuje již na 0 – 5. Ve 12.min. narazil Navrátil míč Veselskému, který střílí další naší branku 0 – 6. Hned z rozehrávky se zmocnil míče Navrátil a domácímu brankáři nedal šanci 0 – 7. V předposlední minutě 1.poločasu prokličkoval Veselský přes půlku hřiště a uzavírá poločasový výsledek na 0 – 8. Ve 24.min. druhého poločasu se prosadil Navrátil 0 – 9. Ve 30.min zahráli Navrátil a Veselský roh na krátko a druhý jmenovaný zvýšil již na 0 – 10. Vzápětí zvýšuje Bílek na 0 – 11. Ve 38.min. střílí další branku Navrátil 0 – 12. V další minutě zahrává Veselský přímý kop pouze do tyčky a odražený balon střílí do branky Pospíšil 0 – 13. V poslední minutě zápasu z rohu uzavírá brankový účet Veselský 0 – 14. Pochvalu zaslouží všichni hráči.

Pavel Pospíšil

>>>více zde<<<

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...