SK Dekora – Světlá n/S.  2 – 1  (1 – 1)

branky:
Křivohlavý D., Klement J.

sestava: Veselský M., Mašík D.,Pospíšil O., Křivohlavý D.,Culek M., Culek L., Dočekal L., Plíhal D., Šedivý R., Podhodný A., Klement J.

V dnešním utkání nám pro nemoc chyběl brankář Uchytil a tak ho v brance nahradil obránce Veselský Martin. Začátek utkání začala obě mužstva opatrně. K první střele na branku jsme se dostali až v 6.min. kdy střílel Dočekal a v zápětí střílel Culek L. V 8.min. zahrával Křivohlavý roh, který si brankář hostí srazil do branky 1 – 0. V 16.min.Křivohlavý špatně odhadl dlouhý nákop a hostující útočník postupoval sám na našeho brankáře, kterému nedal šanci 1 – 1.V další minutě opět obrana chybovala , ale tentokrát vše vyřešil parádně náš brankář.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat branku ba naopak branku vstřelit. To se nám nakonec povedlo ve 36.min. kdy Klement prošel přes dva protihráče a hostujícímu brankáři nedal šanci 2 – 1. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a tak jsme zaslouženě vyhráli 2 – 1. Celé mužstvo za nasazení,bojovnost a vůli vyhrát zaslouží pochvalu. Z jednotlivců vynikli brankář Veselský,obránci Křivohlavý,Šedivý a Mašík v záloze hráli výborně bratři Culkovi.

Veselský Jiří

Mladší přípravka

SK Dekora – Světlá n/S.  5 – 2  (3 – 2)

branky:
Veselský J. 3x, Navrátil J. 2x

sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Fousek J., Rybáček A., Bílek M., Navrátil J., Bažoutová K., Pochop J., Pavlíček V., Musil O.

Ve 4.min. Světlá dává branku 0 – 1. V zápětí po rohového kopu vyrovnává Veselský 1 – 1. Po chybě naší obrany se Světlá v 10.min. opět ujímá vedení 1 – 2. Ve 13.min. srovnává na 2 – 2 Navrátil. Ke konci prvního poločasu prokličkoval Veselský přes půl hřiště a zvyšuje na 3 – 2. Na začátku druhé půle utekl opět Veselský upravuje výsledek na 4 – 2 pro domácí. Na konečných 5 – 2  zvyšuje Navrátil z rohu, když si míč do branky srazil obránce Světlé. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo, z jednotlivců vynikli v obraně Job R., střelci branek Veselský J. a Navrátil J. a v útoku Bílek M.