Golčův Jeníkov – SK Dekora 0 – 5 (0 – 1)

branky: Culek L., Culek M., Křivohlavý D., Veselský J. 2x

sestava: Uchytil M., Mašík D., Pol P., Křivohlavý D., Culek M., Culek L., Navrátil J., Veselský M., Veselský J.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Golčova Jeníkova.
Hned z rozehrávky se dostal míč k Culkovi M. , který míč zatáhl po lajně a odcentroval před bránu, kde si ho obránce domácích srazil za brankářova záda 0 – 1. V 7min. střílí Navrátil mimo branku. V 10min. se ke střele dostal Veselský J. jeho třelnu však zblokoval obránce, odražený balón se vrátil zpět k Veselskému J., který mířil pouze do brankáře. K další krásné střele se dostává Culek M., kterou brankář chytá. Ve 21min. běží sám na branku Navrátil, ale trefuje pouze brankáře.V poslední min. 1.pol. střílí mimo branku Culek L. a tak poločas vedeme pouze 0 – 1. Druhý poločas začínáme stále aktivně.Ve 31min. zahrává Veselský J. přímý kop, ale jeho střelu brankář vyráží.Ve 32 min. Veselský J. prostrčil míč Navrátilovi, který udělal dlouhou kličku brankáři a k míči se dostal Culek L. , který zvyšuje na 0 – 2. Ve 35min. Veselský J. prokličkoval přes obránce a krásnou křižnou střelou nedal domácímu brankaři šanci 0 – 3. Ve 39.min se k odraženému balónu dostal Křivohlavý, která pohotově vystřelil pouze mimo branku. Na 0 – 4 zvyšuje střelou zdálky Veselský J. Na konečných 0 – 5 zvyšuje Křivohlavý, který z dálky krásně vystřelil pod břevno domácí branky. Všichni hráči zaslouží pochvalu, zapas odehráli tak jak jsme si řekli.

Veselský Jiří

Mladší přípravka

FC Chotěboř – SK Dekora 1 – 10  (0 – 5)

branky: Veselský J. 8x, Navrátil J. 2x

sestava: Pospíšil J., Fousek J., Veselský J., Lemberk A., Navrátil J., Rybáček A., Bažoutová K., Pavlíček V., Musil O.

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště FC Chotěboře.Zápas měl jednoznačný průběh, v náš prospěch.Během 15min. jsme již vedli 0 – 4. Domácí se dočkali branky až za stavu 0 – 6 kdy jejich útočník prostřelil našeho brankáře 1 – 6, ale to bylo z jejich strany vše.My jsme ještě přidali 4 branky a tak zápas skončil 1 – 10.V zápase se nejvíc střelecky dařilo Veselskému, který domácím vsítil 8 branek. Za odehraný zápas zaslouží pochvalu všichni hráči.