SK Dekora – TJ Tis  5 – 3  (2 – 3)

branky:
Veselský J. 3x, Křivohlavý D. 2x

sestava: Uchytil M., Mašík D.,Pospíšil O., Křivohlavý D.,Culek M., Culek L., Dočekal L., Plíhal D., Šedivý R., Pol P., Podhodný A., Veselský J., Navrátil J.

Utkání jsme začali dobře , už v 1.min.trefil Křivohlavý tyč. Ale po nedůsledném bránění jsme ve 3.min. dostali branku 0 – 1. V 8.min. střílel Křivohlavý mimo branku. V 9.min. se nám podařilo vyrovnat, když rohový kop zakončil do branky Křivohlavý 1 – 1. V následující minutě se soupeř ujímá vedení 1 – 2. Vzápětí vyrovnáváme brankou Veselského  2 – 2. Deset minut před poločasem strhl soupeř vedení na svoji stranu 2 – 3. Ve druhém poločase jsme chtěli zvrátit výsledek na naši stranu, což se nám nakonec podařilo.Ve 35.min. vyrovnává Křivohlavý 3 – 3. Ve 39.min střílí Veselský mimo branku. Vše si vynahrazuje ve 45.min. kdy zvyšuje na 4 – 3 . V poslední minutě zápasu završuje svůj hatrick z penalty Veselský 5 – 3. V dnešním zápase chválím všechny hráče, hlavně střelce branek. Děkuji také za výpomoc hráčům mladší přípravky (Veselský J. – střelec 3 branek, Navrátil J.)

Veselský Jiří

Mladší přípravka

SK Dekora – FC Žďas Žďár n/S.  18 – 0  (12 – 0)

branky: Veselský J. 5x, Rybáček A. 4x, Pospíšil J. 3x, Bílek M. 2x,  Navrátil J. 2x, Bažoutová K., Fousek J.

sestava: Pospíšil J., Veselský J., Job R., Fousek J., Rybáček A., Bílek M., Navrátil J., Bažoutová K., Bažout A.

Celý zápas se hrálo před soupeřovou brankou, tomu odpovídá i výsledek. Chválím všechny hráče a hlavně střelce branek.