Mladší prohráli a starší žáci vyhráli v Polné

Mladší žáci

Polná-SK Dekora 5:0

Sestava:Badura R.-Jaroš P.,Vomela M.,Láznička,Vomela R.-Slezák S.,Štěrba T.,Sýkora J.,Valenta F.-Beran O.,Plíhal L

Střídal:Veselský J.

Krátké zhodnocení zápasu:Mladší žáci v prvním poločase sehráli vyrovnáný zápas s neproměněnýma šancema.Po prvním poločase jsme prohrávali 1:0.Úvod druhého poločasu se mladším žákům nevydařil.Hned jsme inkasovali  tři branky a bylo po zápase.Na inkasované branky jsme pouze odpověděli  břevnem a tyčkou.Pochvalu zaslouží Radim Badura za premiérový start v brance Dekory,když  sice pustil pět branek,ale za to jich dvakrát tak více chytil.

Starší žáci

Polná-SK Dekora 2:3

Branky:Kratochvíl V.,Novák T.,Ondráček L.(z. pen.)

Sestava:Cimpl L.-Badura D.,Kratochvíl V.,Novák D.,Kolář M.-Doležal O.,Pátek P.,Novák T.,Malísnký L.,Vavroušek J.(Valenta F.)-Ondráček L.

Krátké zhodnocení zápasu:Starším žákům patří pochvala za vynikající a bojovný výkon v skoro až tropickém počasí..V zápase se blýskl náš brankář Lukáš Cimpl,když v několika soubojích jeden na jednoho byl 100%.Za zmínění stojí i krásné střeli Vaška Kratochvila. z 25 a více metrů když při jedné z nich padnul i gól.Smolař nakonec Martin Kolář který po dvou žlutých kartách obdržel červenou.

Tabulka: Mladší žáci