SK DEKORA ,,A" přišla o čelo tabulky

4.9.2008, Zdeněk Pleva

Šardice – SK DEKORA 2:1 (0:0)

Góly: 62. Kučera, 65. Kopčil – 83. Kolouch. Rozhodčí: (), ŽK: 2:0. Ždírec: Hlavoněk – Kysilko, Popelka, Hanovec (65. Carda), Klupka – Buriánek, Smejkal, R. Mareš, Šnobl (46. Franc) – Čalkovský (65. Hanousek), Kolouch.

Ke středečnímu utkání o nečekané 1. místo v tabulce nastoupila Dekora se čtyřmi změnami v sestavě. Poprvé do základu se dostali druhý brankář Hlavoněk, uzdravený stoper Hanovec, pardubická posila Buriánek a do zálohy se vrátil Smejkal. „Máme dostatečně široký kádr na to, abychom si změny mohli dovolit. Nové hráče jsme potřebovali dostat do hry i kvůli tomu, že v Napajedlech nebudeme moci využít futsalisty Romana Mareše s Petrem Popelkou, které Era-Pack odmítá uvolnit před Ligou mistrů. Navíc je zraněn Blažek a po nešetrném zásahu kotníku v Šardicích nedohrál Šnobl,“ vysvětlil škatulata v sestavě trenér Richard Zeman. V Šardicích Ždírec po většinu utkání nestíhal rychlejšímu tempu aspiranta na postup do MSFL. V prvním poločase byli hosté směrem dopředu pasivní, ale domácí před jejich šestnáctkou zbrklí, a tak v klidu chytající Hlavoněk žádnou tutovku řešit nemusel. Do druhé půle vyslaly Šardice dvě čerstvé síly a totéž chystali i hosté. Carda s rychlonohým žolíkem Hanouskem byli ke střídání připraveni za bezbrankového stavu, ale než stačili vyběhnout na trávník, prohrávala Dekora 2:0. „Obě slepené branky jsme inkasovali díky nedůslednosti našich obránců,“ zlobí se ždírecký kouč. Pak se Ždírec deset minut třásl, aby nedostal naloženo. Kolouchovo snížení po centru Hanouska přišlo jako blesk z čistého nebe a v závěru hosté nedotáhli dva nadějně rozvinuté brejky. „Se změnami v sestavě se mužstvo moc dobře nevyrovnalo, noví hráči přitom nepodali špatný výkon. Soupeř předvedl vyšší kvalitu, ale byl hratelný,“ uzavírá hodnocení trenér Zeman.

Novinky

Áčko doma zvítězilo

23.5.2017 Ve Ždírci nad Doubravou se hrál vyrovnaný fotbal, kterému více...

Elévové

23.5.2017 více...

Dorost

22.5.2017 více...

Béčko doma vyhrálo

16.5.2017 Domácí začali proti Tisu velmi vlažně a nechávali v obraně okénka, což se více...