30.10.2007, Zdeněk Pleva

SK DEKORA - Havlíčkova Brová 3:3 ( 2:1 ) Góly: Zrzavý 2x, Sobotka - R.Klement 2x, vlastní, ŽK: 2:2, Diváci: 220

Sestava: Semelka - Sklenář, Plíšek, Pleva, Polánský - Krupička, Sobotka, Matějka Jan, Klupka, Zrzavý ( 80. Bříza ), Hanousek

V předposledním kole jsme přivítali vedoucí celek tabulky  H.Borovou.Početná divácká návštěva viděla ,dle mého názoru velmi dobré utkání,které nakonec skončilo remízou. V prvním poločase bylo domácí mužstvo herně lepší a ve 13.min. se ujalo po hezké individuální akci Krupičky a dorážce Zrzavého vedení.Potom následovaly vyložené šance Klupky 2x a Sobotky, ale bohužel zůstaly nevyužity.Borová srovnala 5 min.před půlí,kdy po rohu spadl míč na rameno Jana Matějky a od něj za Semelkova záda. V poslední minutě první půle Sobotka propálil Veselého a znovu dostal Ždírec do vedení. V druhém poločase se hra už vyrovnala a přibylo šancí na obou stranách. Po hrubce obrany vyrovnal „Cíca“ Klement,ale domácí se znovu dostali do vedení Zrzavého penaltou, kterou zařídil průnikem Hanousek.Hosté však vzápětí trestali další nedůslednost domácí obrany a Radek Klement znovu srovnal stav.Utkání se potom již dohrálo bez větších šancí.Domácí si sice vypracovali během utkání více vyložených šancí,ale fotbal se hraje na góly,takže je remíza asi zasloužená. Nejlepší hráči u domácích - Polánský,Sobotka a Hanousek ,u hostí R.Klement,Hošák a brankář Veselý.