22.10.2007, Zdeněk Pleva

Bystřice - SK DEKORA 1:2 ( branky: 68. Blažek, 86. Kolouch )

Sestava: Havlíček - Kysilko, Kaluža, Terer - Carda, Smejkal,  Čalkovský ( 60.Sobotka ), Mareš, Šnobl ( 82. Klupka ) - Kolouch, Máša ( 65. Blažek ). ŽK: 4:6. Diváci: 200. Poločas 0:0

Líbil se mi herní projev našeho týmu, těší mě, že kluci zvrátili nepříznivý stav. Potvrdilo se, že máme silnou lavičku. Kromě dvaceti minut ve druhém poločase jsme byli mírně lepší než Bystřice, mínil trenér Richard Zeman.                 Nejlepší hráči: Kaluža, Kolouch

SK DEKORA - Ledeč n.S. 2:1 ( branky: Sobotka, Zrzavý )

Sestava: Semelka - Plíšek, Havelka ( 30. Červinka ), Pleva - Krupička, Sobotka, Matějka Jiří, Matějka Jan, Klupka - Sklenář, Blažek  ( 80. Zrzavý ). ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas 0:0

Ledeč do Ždírce přijela s  nejlepší obranou okresním přeboru (  pouze  9 održených gólů )    což opravdu potvrdila. 12. minut před koncem se dostala do vedení, ale my jsme naštěstí rychle vyrovnali brankou Sobotky a minutu před koncem utkání rozhodl Zrzavý. Vítězství bylo hodně vydřené, ale zasloužené, tvrdí trenér Vlastislav Legát

Nejlepší hráči: Sklenář, Klupka